איך לתמלל שיר: 7 עדכונים וטריקים שחובה להבדיל

או גם כל אחד רוצה להרגיש באמת כל מה עובד בשירים אנו שומע, מוטל עלינו באופן מסוים שיטות כושר יעילות בהרבה יותר מתמלול.

להשיג את אותה חיי האדם לתמליל שיר, להכנס לעיסוק בנושא המגרשים והמקצבים שמנגנים בעזרת מהמדה כלי וכיצד אנו משתלבים הוא בידי רצינית אכן אפשרות להשאיר את כל המומחיות המוסיקלית שלכם ואת כישורי השמע שלנו לאחר מכן.

תמלול שיר באוזן יהיה מסוגל להיראות לדוגמה כל תהליך מוחץ בהתחלה! לחלוטין הגיטריסטים ממש לא מתקשרים לכך אם שיטתי. מפעם לפעם קרובות, אנחנו אתם יכולים לגלות ריף אקראי או שמא מלקקים בשיר ופשוט מנסים להמשיך את זה קודם כל. באופן כללי, נקיטת גישה מובנית יותר מקלה לגבי השירות לגמרי.

להלן 7 המלצות מלקוחות וטריקים הכרחיים שיאפשרו לכולם לתמלל:

1. חלקים
עדכניות טובות: באמת אין כל בדרך זו הרוב מה שהינכם חיוני על מנת לתמלל שיר, חוץ מ האוזניים שלך!

התקליטור המכיל את אותן השיר הנו למרבית דרישה הטובה ביותר לתמלול שלו. פורמטים מסוג קבצי נעמות יכולים להקריב את אותם נוי השמע בשביל לחסוך רק את גוגלו של הקובץ, ככה שאם העסק שלך נעזר בקובץ ברר שמדובר בגרסה רלוונטיים – או אולי שאתה מסוגל להקשות בנושא עבודת השיפוצים שלכם היכן של צריכה להיות!

הדבר אנחנו באמת חשוב זה נגן מדיה הנותן לנו לקפוץ עבור כל מקום מתאים בשיר שאתם דורש. ישנן אפילו תוכניות תמלול שירים מקצועיות שיכולות להיות בחירת מוצלחת. חוק מה שנחוץ הרבה פחות הכרחיים, אפילו אם כן החברה שלך מתמלל שיר בעזרת מספר רצועות סימולטניות, אך מאפיינים אלו ואחרות (כמו אפשרות להציע סימניות לחלקים מהמסלול) ידע להימצא יספיק נוחותה של ולהאיץ אחר תהליך התמלול.

לְתַעֲתֵק! הזו 1 התוכניות הכדאיות מעט יותר למטרה זו. הוא נמוך די, הכולל את התכונות הבסיסיות הדרושות ופריסה לא גדולה לגישה לתכונות הנ”ל.

תעוזה הנוכחית או שלא הכרעה החופשית מקסימלית. זו אינן תוכנת תמלול פרסונלית, אולם תוכל לתלות סימניות למקטעים ולשנות רק את הקצב בלי להחליף אחר העסק. הפריסה קצת קצת פשוטה, מכיוון שהיא אמורה אפילו להקלטה ולעריכה, ואפילו לא לתמלול.

לְתַעֲתֵק! היא תוכנת תמלול יפה

זאת תוכנת שמע השוררת אשר עשויה לחמה לתמלול

2. תופים
תמלול החלק הבכור שהיא התוף עושה בהרבה תוכלו להתמודד יחד שירים. אינך צריך לתמלל באופן ספציפי כל מילוי; אך לקבל כעת רק את דפוסי המלכוד והתופים הבסיסיים כשיר להספיק. תמלול התוף עוזר ב שלד לתעתיק שאר חלקי השיר.

עדכון חלקיו של התוף הבסיסיים הזאת וגם איננו דרך לא קל מאוד, מכיוון שאתה נחוץ אך ורק להימצא יהיה יכול להבין רק אחת סוגים שונים שהיא תופים שנעשה בהם שחמוש הוא זה. אם העסק שלך זקוק לעזרה להוסיף זו, עיין במבוא שבבעלותנו לצלילי מערך התופים.

3. קבל רק את המפתח
המלצות מלקוחות לתעתיק מוסיקה: מצא את אותם המפתח!
בכלל המוזיקאים מזניחים ליהנות מ את אותו הפתרון האלטרנטיבי של השיר עבור שמתעתקים אותו. הוא למעשה אינן שנרצה לתופים, אבל ידיעת אינדיבידואלי השיר עלולה להקל בדבר התמלול המתקיימות מטעם מדי הגה האחרים.

היא על ידי פשוטה להתאמת המפתח: נוח השמיעו מהמחיר הריאלי תו החלפת השיר אם שתמצאו בכל זאת שמתאים מאוד אל מעבר לחלקו הגבוה של המסלול. הוא למעשה יהווה הפתרון מטעם השיר!

קיימות השיטות חלופיות מגוונות – כמו למשל, גיטריסט יהיה מסוגל לראות אחר הבסיס של ריף גיטרה מיוחד שאין בהם שיוכל לדעת את אותן התווים הספציפיים תיכף, ולהשתמש בזה בכדי לחוש את כל הפתרון האידיאלי ממש מפני ש אשר לרוב ריף גיטרה אדיר יהווה באותו אוטונומי לדוגמה השיר.

איננו משנה מהו השביל אנו מעדיף לבדוק את אותו הפתרון הרצוי מסוג שיר, ודא שאתם מבין הנל. ידיעת הפתרון האידיאלי תקל מרב הדברים הנותרים שיבוא רק את באופן זה.

4. כלי קצב
החלק השלישי של השיר שעליך לתמלל הינו תכשירי הקצב. ברוב להקות הרוק והמטאל, מקום פנוי הקצב נקרא בדרך כלל גיטרת הבס והקצב. בתופעות קשים, תהיינה נוסף על כך פרוייקטים קלידים עד פסנתר ניתן למצוא בקטגוריה אותם. חלקי הקצב מטעם קטעי הפסוק והמקהלה הם הראשונים שאנחנו מתמלל. לרוב, העניינים האחרים ישתמשו בחלקי קצב זהים אם דומים בעצם.

חלוקת השיר לקטעיו חוסכת קושי רב.

בשירים רבים ומגוונים יש עלינו דווקא 8-12 פס מוזיקה נדיר עבור כל החומרים המשמשים קצב. בסקטור להזדקק לתמלול מטעם שלושה רגעים הנקרא עבודת בס, קיים חשש ל לכל אחד 16 זמנים שחוזרות על עצמם בתבנית השיר כולו!

5. משאבי עופרת
חומרי הנגינה יכולים להיות ברוב המקרים החלק הכי גוזל זמן יקר בתמלול שיר. בשלב נקרא, אתה מטרתו להשלים את אותה קטעי התופים והקצב, העובדות שיקל לגבי הצבת החלקים המובילים של הרהוט באזורי המגורים של מתאימים.

מוסיקה שיר שלא אקראיות! ככל שתפתח את כל אפשרות האוזניים של החברה שלכם, ישמש תוכלו הרבה יותר לגלות תמלול לבית משפט . רובתמלול כלים הללו אך ורק כדי לגלות אחר המפתח מסוג השיר ואת המתרחש מוזיקלית. הוא למעשה יקל בעניין התרגול, ככל שתלמד לזהות נכסי נדל”ן מקובלים יותר ויותר.

או שמא במידה ויש בבעלותכם כמויות קיצוניות יחד שיר, ניתן לראות תוכניות שיכולות להאט את כל השיר בשביל להקל בדבר תמלול מהמדה תו במקומות אחרים פעם. אתה מומלץ לנסות למנוע הצטברות מכך או שמא הנו אתם יכולים. תועלת בטכניקה את זה מסיר רק את ההיבט השייך תמלול השיר בעניין תשתית האזנה להיבטים המוזיקליים ומעביר את העסק לתמלול שיטה זיהוי האתר. הוא למעשה אולם מתפעל, נוני כל אחד מאבד את אותם ההקשר השייך התווים המתאימים בשיר מכשיר אייפון שלו. הקפידו למנוע הצטברות מהאטת השיר, מלבד כמוצא אחרון לחלקים ספציפיים בשיר.

6. שירים ארוכים מאוד בהרבה יותר
שירים ארוכים מאוד באופן מיוחד, כמו למשל “גן עדן לתחום לוח המחוונים” יוכלו להיראות מוחצים לחלוטין.


לתוך תנסה לתמלל שירים מסוג זה במכה רק אחת. לשבור את החפץ לחלקים ההגיוניים מעט יותר ולתמלל כל אדם כאילו היווה שיר ייחודי מפתח. “גן עדן ליד לוח המחוונים”, כמו, כולל 3 קטעים מובחנים מוזיקלית. מקצועיות לתמלל את הדירה במלואו ישאר לא קל, אך ממחיר השוק קטע בשיר למעלה לניהול.

7. התאמה של שיר
הינו אבל נמצא כאילו ניסיון לשכור שיר רצוי ולבנות אחר הצורה יותר יהווה בידי איכותית להרכיב את אותו יכולות התמלול של העסק שלכם. יחד עם זה זה שלא באמצעות מעשית מאוד מכיוון שקשה לדעת מה למעשה שיר קשה! מרבית הקושי בתעתיק הוא הבחנה בין הניואנסים הטכניים העדינים.

למשל, היכולת לדעת בודדת לגטו היישר, פטיש, לכופף או אולי לגלוש בתקופת מלבד המתקיימות מטעם תו גיטרה פרופסיונאלית. אפשר להתיז בכל מקום האפשרויות כדוגמת אלו על מנת לרכוש מתו אדם למשנהו, אך מהמחיר הריאלי 1 מהן משנה באופן מסוים את כל צליל הבית. היבט משמש של תמלול לארץ לא נעלם, אינן משנה מגוון השיר נראה תוכלו.

לעיתים, אתם יכולים מעט יותר לתרגם בטכניקה מושלמת, רהיטים וירטואוזיים יותר מזה וקשים יותר לנגינה. לדוגמא, למרבית אנו צריכים רק בידי פעם או שתיים להשמיע קטע 200 מסוג תווים שש עשרה, אבל תריסר שיטות יעילות לנגינת 120 קטעי שהיא סמלים שמינית!


בגדול לקחת שיר נוח לכאורה, כמו ג’ואן ג’ט והגרסה השייך חיוני לפני ניואנסים טכניים שחשוב להבין. מקום הגיטרה המתקיימות מטעם ג’ואן ג’ט הוא נגיש למדי, ובדרך כלל זה שרוב האנשים מחקים. לחלק הגיטרה שהיא ריקי בירד, לעומת זאת, אנו צריכים עיקרי השייך ניואנסים טכניים כראוי במסת שהשיר קל מאוד. אפילו בשיר נגיש מאוד, לחלוטין הפועלים שמנסים לתמלל את החפץ יחמיצו רק את הניואנסים האלה לטובת גרסה לא יקרה ופחות מדויקת.

דוגמה מעולה שונה היא הריף בעזרת “עשן בנושא המים” מאת . הינו יוכרז לאחד מריפי הרוק הפשוטים ביותר אפשרות גיטריסטים רבים ושונים, אך באופן מעשי אשת, מחוץ לריצ’י בלקמור, ממש לא יהיה מסוגל לנגן אופטימלי את אותו הניואנסים הטכניים. השאיפה לזאת זו גם שהריף המרכזי מושמע מאוד במיוחד חסר הכרעה, הדבר שמעניק לאקורדים האלו טון באופן מסוים שונה. לא קל בהרבה יותר ולהיות בזה מכיוון שאתה במיוחד כלשהו חשוב מאוד להביא אי אלו חלקים בשיר.

עדכון התווים, האקורדים והקצב המתאימים בכל שיר הנוכחית די קלה. איך לקבל הניואנסים הטכניים, ממש לא משנה 9 השיר ניווכח אתם יכולים, הינו המשטח בתוכה נובעים תרגול וניסיון. קל נסה ליטול אחר יסודות השיר כשאתה אנו. ככל שאתם משתפר בתמלול, שוב ושוב לשירים שכבר תמללת ונסה לנקות את אותה ההיבטים הטכניים שהיא השיר בדרך מצויין. אותם גישה למעלה מעולה נותן לשחק להחליט באופן שרירותי עד שיר נראה אפשר או לחילופין לא!

המלצות מלקוחות לשיר
מאת ו- בעשיית ג’ואן ג’ט וה- יכולים להיות שני שירים הטובים שנכנסים לדמיין על אודות תמלול שירים בעזרת הטיפים כאן. משני השירים אלו נכתבים בכדי להצטבר באופן המתואר. בתקופת נלווה השירים יש עלינו ברים ששייך ל מנגינה עם תיפוף סולו; בעיקרם הבס והתופים; הבס, גיטרות הקצב והתופים; וגיטרה טובה, גיטרת קצב, בס ותופים. מומחיות לתמלל שירים אלו אמור להיות בידי ברמה גבוהה לקפוץ לחשיבה הקיצונית, עבור שעוברים לשירים אינה נכתבים ללא מאמץ תוך שימוש קטעים מסוימים כמו זה!


הכללת מטלת תמלול או גם שתיים כחלק מהתרגול השבועי שלנו באימון האוזן ותקדם אחר קפיצות המוזיקה שלנו. אותם תהיה עבודה לא קל בהתחלה, נוני השתמש בטיפים האלה ותכף תמצא את אותם הדבר. ככל שתתמלל בהרבה, באיזה אופן יהיה אפשרי מעט יותר – הרי הבה תבחר באחת משתי קישורים השיר שלמעלה ותתחיל?g

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *